Warunki licencji CC BY-NC-SA 4.0

Wybrane modele 3D publikowane w ramach naszego serwisu są udostępniamy na licencji Uznanie autorstwa-Użycie niekomercyjne-Na tych samych warunkach 4.0 Międzynarodowe (CC BY-NC-SA 4.0) . Na warunkach określonych w licencji modele te można kopiować, udostępniać w dowolnym medium i formacie, np.: na Facebooku, czy YouTube,  modyfikować oraz wykorzystywać do tworzenia nowych dzieł.

Warunki wykorzystania modelu

Wykorzystując model 3D musisz wskazać nas jako jego autorów, oznaczyć rodzaj licencji, na której udostępniamy model, a także podać link do strony internetowej naszej organizacji oraz strony internetowej projektu. Jeżeli tylko warunki techniczne na to pozwalają wykorzystanie modelu 3D oznacz w następujący sposób:

Właścicielem praw do modelu 3D [opcjonalnie: jego nazwa ze strony historia3d.pl, link do pliku z modelem 3D] jest Lumeris Sp. z o. o. (lumeris.pl). Model udostępniono w ramach projektu Historia3D.pl (historia3d.pl) na licencji CC BY-NC-SA 4.0.

Modyfikowanie modelu

Jeżeli do modelu 3D zostały wprowadzone jakieś zmiany, np.: nałożono tekstury, zmodyfikowano geometrię, itp. koniecznie trzeba to oznaczyć podając link do oryginalnego pliku z modelem 3D:

Model 3D [nazwa zmodyfikowanego modelu] powstał na podstawie modelu 3D [obowiązkowe: jego nazwa ze strony historia3d.pl], do którego właścicielem praw jest Lumeris Sp. z o. o. (lumeris.pl). Oryginalny model 3D udostępniono w ramach projektu Historia3D.pl (historia3d.pl) na licencji CC BY-NC-SA 4.0. Oryginalny model 3D można pobrać stąd: [url do pliku z modelem 3D].

Zmodyfikowany model 3D pozostanie na tej samej licencji na jakiej został udostępniony przez nas oryginalny plik.

Komercyjne wykorzystanie

Domyślnie nie możesz wykorzystywać modeli 3D udostępnionych w ramach projektu Historia3D.pl w celach komercyjnych. Mając jednak na uwadze cele projektu możemy zrobić od tej zasady wyjątki lub w przyszłości poszerzyć warunki licencji. Jeśli potrzebujesz danego modelu 3D w związku z planowanym przedsięwzięciem komercyjnym, napisz do nas: kontakt z nami. Do każdej prośby podejdziemy indywidualnie.

Zamknij menu